Czym są harnessy damskie?

W sklepach z bielizną, zwłaszcza erotyczną, czasami można znaleźć tzw. harnessy. Słowo harness w języku angielskim oznacza uprząż. Tak też wygląda ten typ dodatku bieliźnianego: to najczęściej proste paski ze sprzączkami, mające bardziej oplatać poszczególne części ciała niż je zakrywać. Jak go nosić?

Dlaczego seksowna bielizna to doskonały pomysł na prezent?

Będąc w związku mamy naprawdę sporo momentów, w których możemy wręczyć ukochanej osobie prezent. Czasem są to okazje bardziej romantyczne, a czasem mniej, jednak zawsze w takich chwilach zastanawiamy się co podarować partnerce, aby prezent był jak najbardziej trafiony. Jeśli po raz kolejny stajemy właśnie przed takim dylematem, warto sięgnąć po prezent, który wydaje się […]

Jak nosić koronkowe body na co dzień?

Szukając oryginalnych elementów odzieży, które pozwoliłyby nam się wyróżnić, coraz częściej sięgamy po połączenie oryginalnych rozwiązań np. body i łączymy je z tradycyjnym materiałem jak na przykład koronką. Otrzymujemy w ten sposób strój, który umili czas spędzony z ukochaną osobą, ale odpowiednio wystylizowany, nada się także na co dzień. Z czym łączyć koronkowe body?