Video slide O nas

O nas

Anais Apparel Luxury Lingerie jest polskim producentem bielizny erotycznej. Firma istnieje juz od 2003 roku. Nasze bogate doświadczenie i otwartość na nowe trendy, a także profesjonalne podejście do potrzeb klientów i partnerów przyniosły nam m.in. prestiżową nagrodę „Jakość Roku 2012”.

Główną inspiracją są dla nas przede wszystkim potrzeby naszych Klientów – to oni są zawsze dla nas na pierwszym miejscu. Jesteśmy przekonani, że zasługują Państwo na wszystko, co najlepsze.

Nasze kolekcje ekskluzywnej bielizny erotycznej produkowane są z najwyższej jakości materiałów – pochodzących zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Wybierając nasze produkty – otrzymują Państwo wyroby luksusowe, odpowiadające potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Nasza firma korzysta z programów

 

 

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Nazwa projektu: „Podniesienie konkurencyjności firmy Anais poprzez zakup nowoczesnej, zautomatyzowanej krojowni z ploterem oraz ryglówki elektronicznej, owerloków, guzikarki i stębnówki z bezpośrednim napędem”
Nazwa Beneficjenta: ANAIS – APPAREL LUXURY LINGERIE Sylwester Ratter
Wartość projektu: 205 717, 50 PLN
Wartość dofinansowania: 100 350,00 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Informacje źródłowe dotyczące Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 mogą Państwo znaleźć na stronie www.rpo.slaskie.pl

dotacje ue

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój, oś priorytetowa:

3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, działanie: 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, poddziałanie: 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand

 

Tytuł projektu: Rozwój eksportu firmy ANAIS APPAREL LUXURY LINGERIE – wypromowanie produktów marki za granicą.

 

Cel projektu: promowanie produktów, które mają szansę stać się markami rozpoznawalnymi na rynkach zagranicznych; wzrost konkurencyjności firmy oraz zwiększenie poziomu internacjonalizacji działalności gospodarczej.

Planowane efekty projektu:

  • podpisanie kontraktów handlowych zagranicznych,
  • wzrost przychodów ze sprzedaży produktów na eksport,
  • wzrost przychodów ze sprzedaży produktów będących przedmiotem projektu.

 

Wartość projektu ogółem: 329 400.00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 247 050.00 PLN

Beneficjent: RATTER SYLWESTER ANAIS-APPAREL LUXURY LINGERI

www.mapadotacji.gov.pl

The sexiest lingerie in the World

Skontaktuj się z nami